Kogo poszukujemy do współpracy?

Oferta Franczyzy Kreatywne Maluchy skierowana jest głównie do osób, które chcą rozwinąć swój biznes w przyszłościowej branży kreatywnych zabawek dla dzieci oraz które poszukują nowatorskich, bardziej skutecznych sposobów dotarcia do naszych najmłodszych oraz ich rodziców.

Jako jedyna firma na rynku łączymy sprzedaż produktów na wyspach w centrach handlowych z pomysłowymi warsztatami. Pozwalają one wypróbować, przetestować nasze towary i doświadczać wyjątkowo twórczej zabawy, która uczy, rozwija i działa również antystresowo.

Dodatkową formą promocji i sprzedaży może być organizacja kreatywnych eventów dla instytucji zewnętrznych (zobacz więcej – „Jak to działa”).

Poszukujemy osób do współpracy, które – niewielkim nakładem finansowym potrzebnym jedynie na zakup „wyspy” oraz na zatowarowanie – chcą czerpać wymierne korzyści z franczyzy Kreatywnych Maluchów jako dodatkowego źródła dochodu, a z biegiem czasu wzmacniać swoją stabilność finansową. Ofertę kierujemy również do fascynatów kreatywnej edukacji, którzy poszukują ciekawych sposobów na codzienną pracę wykorzystując potencjał znanej marki, dostępność szkoleń i wypróbowanych metod sprzedaży.