Dystrybuujemy następujące produkty w Polsce

PlayMais

Ekologiczny materiał kreatywny, który potrzebuje jedynie trochę wody aby się ze sobą
kleić. Więcej na ten temat tutaj.

MadMattr

Mad Mattr to mięciutka masa plastyczna, który łatwo się formuje.
Ugniataj go, rozciągaj, ściskaj, formuj…
Mad Mattr nadaje się do zabawy indywidualnej, z grupą jak i również z rodzicami. Nie posiada ograniczeń, a zabawa razem dostarczy jeszcze więcej rozrywki!

Piasek kinetyczny

To co go wyróżnia od innych mas to właściwość ciągłego poruszania się grudek masy. Więcej na ten temat tutaj.

Pucholina

Masa, która nigdy nie wysycha!!! Lekka jak powietrze i puszysta jak chmurka.
Więcej na ten temat tutaj.

Piaskolina

Masa, o strukturze kolorowego, mokrego piasku. Również nie wysycha. Można ją wypalać w piekarniku.

Pan Robótka / MisterMaker

Zestawy kreatywne Pana Robótki to światowy bestseller. Pan Robótka nie rozstaje się ze swoją legendarną komódką, w której przechowuje swoje niezbędne akcesoria.

Calafant 

Czy to tajemniczy zamek, przepiękny pałac z bajki, domek na drzewie  albo wóz strażacki, dzięki tym innowacyjnym i kreatywnym modelom firmy CALAFANT malowanie jest świetną zabawą.  Zabawki CALAFANT są bardzo stabilne, bezpieczne i lekkie. Szczególną uwagę przywiązano do ich jakości. CALAFANT poświęca dużo uwagi aby zagwarantować, że w zabawkach nie ma ani ostrych krawędzi ani innych zagrożeń.

Zastosowany w zabawkach system połączeń wtykowych, umożliwia łatwy ich montaż i demontaż. Do ich składania nie potrzeba używać nożyczek i kleju. Ponieważ w większości pokojów dziecięcych  nie ma dużo miejsca, w każdej chwili można je rozłożyć i schować do pudełka a potem użyć ponownie. Gdy dziecko się już nimi znudzi, produkty CALAFANT poddają się łatwo recyklingowi, zamiast zalegać na wysypiskach śmieci tak jak zabawki z tworzyw sztucznych.
Za pomocą  zabawek CALAFANT dzieci  mogą  tworzyć swój własny, pełen fantazji świat zabaw. Aktualne badania naukowe dowiodły, jak ważna dla dzieci jest możliwość wyrażenia swojej kreatywności. Obok pomieszczeń do zabaw, dzieci przede wszystkim potrzebują odpowiednie materiały, za pomocą których mogą budować, malować i bawić się. Dzięki nim mogą rozwijać swoje zdolności manualne,  uwalniać uczucia i przeżycia oraz znajdować własne rozwiązania.

Z kreatywnymi i ekologicznymi zabawkami z kartonu Calafant jest to możliwe. Więcej na ten temat na:   www.calafant.pl