Fuzja warsztatów i sprzedaży

sprzedaz_na_wyspie_w_galeriiJak to działa na Wyspie?

Ideą stoiska jest połączenie warsztatów plastycznych ze sprzedażą produktów. Część stoiska przeznaczona jest do ekspozycji produktów, podczas gdy druga służy do zabawy z dziećmi. Rodzice mają możliwość przekonać się czy produkt przypadł do gustu ich pociechom.

Centrum handlowe zyskuje darmowy event, dzieci przyjemną i kreatywną zabawę, a właściciel stoiska świetną reklamę i stałą sprzedaż.

 

Jak to działa dla Instytucji Edukacyjnych?

Dodatkowym filarem naszej działalności jest organizacja warsztatów dla instytucji edukacyjnych. Mając do dyspozycji produkty kreatywne, które pobudzają wyobraźnie, rozwijają umiejętności sensoryczne i działają terapeutycznie chcemy pozytywnie wpływać na lokalną społeczność i wspierać takie miejsca jak przedszkola, domy dziecka, warsztaty terapii zajęciowej, wszelkie fundacje wspomagające dziecięcy rozwój, także wśród osób niepełnosprawnych. Ta forma aktywności daje nam wiele radości i satysfakcji z tego, że możemy dać „coś” od siebie i towarzyszyć najmłodszym w twórczych i rozwojowych chwilach. Przy okazji wydarzenia takie przynoszą korzyści dla biznesu poprzez możliwość promocji i sprzedaży naszych zabawek bezpośrednio w miejscach, gdzie organizowane są warsztaty.

Z korzyścią dla każdego!

Zapraszamy do współpracy wszystkich otwartych na kreatywną zabawę oraz chętnych do prowadzenia własnej wyspy handlowej pod sztandarami Kreatywnych Maluchów.